Kinley Harper: Difference between revisions

No edit summary
Line 118: Line 118:
|did not place  
|did not place  
|-
|-
| rowspan="6" |2025
| rowspan="7" |2025
| rowspan="3" |Fever
| rowspan="4" |Fever
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="4" |[[Jaycee Wilkins]]
|NYCDA (Phoenix)
|NYCDA (Phoenix)
|29<sup>th</sup> in Mini Solos
|29<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 130: Line 130:
|NUVO (Cleveland)
|NUVO (Cleveland)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini finals solo
|-
|-
| rowspan="2" |He's a Dream
| rowspan="2" |He's a Dream