Kinsley Eversole: Difference between revisions

No edit summary
Line 86: Line 86:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2024
| rowspan="5" |2024
| rowspan="4" |Mannequin
| rowspan="5" |Mannequin
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |Jazz
|Elevation (McKinney)
|
|-
|Streetz (Dallas)
|Streetz (Dallas)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall
|-
|-
|Tremaine
|Tremaine (Dallas)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Teen Solos
|-
|-
|Hollywood Vibe (Dallas)
|Hollywood Vibe (Dallas)
Line 113: Line 116:
|2024
|2024
|Fashion
|Fashion
|
|Jazz
|[[Ainsley Epton]]
|[[Ainsley Epton]]
|Tremaine
|Tremaine (Dallas)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Pre-Teen Duos/Trios
|}
|}