Kinsley Eversole: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 86: | Line 86: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Mannequin | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
|Elevation (McKinney) | |||
| | |||
|- | |||
|Streetz (Dallas) | |Streetz (Dallas) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall | ||
|- | |- | ||
|Tremaine | |Tremaine (Dallas) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Pre-Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |Hollywood Vibe (Dallas) | ||
| Line 113: | Line 116: | ||
|2024 | |2024 | ||
|Fashion | |Fashion | ||
| | |Jazz | ||
|[[Ainsley Epton]] | |[[Ainsley Epton]] | ||
|Tremaine | |Tremaine (Dallas) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen | |1<sup>st</sup> in Pre-Teen Duos/Trios | ||
|} | |} | ||