Kennedy Marble: Difference between revisions

No edit summary
Line 131: Line 131:
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars
|-
|-
|Ultra Dance (Mesa)
|Ultra Dance (Mesa)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/35/act/364/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Mr. Monotony]</ref>
|1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos<br />Ultra Competitive<br />Junior Icon of the Year<br />HDE All-Stars|-
|1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos<br />Ultra Competitive<br />Junior Icon of the Year<br />HDE All-Stars
|-
|Gravit8 (Phoenix)
|Gravit8 (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Gravit8 Title
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Gravit8 Title
Line 164: Line 165:
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="4" |[[Jaycee Wilkins]]
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1801/act/413/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - This Bitter Earth]</ref>
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Junior Dance
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Junior Dance
|-
|-
Line 192: Line 193:
|
|
|-
|-
|Ultra Dance (Mesa)
|Ultra Dance (Mesa)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/37/act/394/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Hit Me With a Hot Note]</ref>
|3<sup>rd</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos<br />Ultra Competitive<br />Junior Icon of the Year
|3<sup>rd</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos<br />Ultra Competitive<br />Junior Icon of the Year
|-
|-