Landrie Kuhni: Difference between revisions

No edit summary
Line 38: Line 38:
|VIP
|VIP
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |2022
| rowspan="2" |Daylight
| rowspan="3" |Daylight
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|Starpower (Gilbert)
|Starpower (Gilbert)
|4<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos<br />Power Pak
|4<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos<br />Power Pak
|-
|Showstopper (Phoenix)
|Double Platinum
|-
|-
|Hollywood Connection<br />(Phoenix)
|Hollywood Connection<br />(Phoenix)