Landrie Kuhni: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
|VIP | |VIP | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Daylight | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Starpower (Gilbert) | |Starpower (Gilbert) | ||
|4<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos<br />Power Pak | |4<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos<br />Power Pak | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|Double Platinum | |||
|- | |- | ||
|Hollywood Connection<br />(Phoenix) | |Hollywood Connection<br />(Phoenix) | ||