Lexi Wright: Difference between revisions
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
| | | | ||
| | |||
| | | | ||
| | |Showstopper (Phoenix I) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2025 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|} | |} | ||