Lexi Zhu: Difference between revisions
| Line 60: | Line 60: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| rowspan="5" |San Francisco | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 78: | Line 100: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2022 | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Maisie Cutler<br />Ella Marcellana | |||
|Icon Dance Awards | |||
| | | | ||
|- | |||
|Dance Masters of CA | |||
| | | | ||
|- | |||
|DMA (Opryland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Heat | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Burlingame) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 96: | Line 133: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |2022 | ||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|[[Emily Baik]]<br />Amira Becker<br />Maisie Cutler<br />Penny Koch<br />Ella Marcellana | |[[Emily Baik]]<br />Amira Becker<br />Maisie Cutler<br />Penny Koch<br />Ella Marcellana | ||
| | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Cadence Asis<br />Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer | |Cadence Asis<br />Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer | ||
| | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Nicole Carey<br />Alexa Carey<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer<br />Leann Van | |Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Nicole Carey<br />Alexa Carey<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer<br />Leann Van | ||
| | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Cadence Asis<br />Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Nicole Carey<br />Alexa Carey<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer<br />Leann Van | |Cadence Asis<br />Kamina Becker<br />Shaya Ben-David<br />Nicole Carey<br />Alexa Carey<br />Emma Marcellana<br />Zoe Sherer<br />Leann Van | ||
| | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||