Taylor Ackerman: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 108: Line 108:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2010
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |Be Italian
| style="text-align: center; " |Be Italian
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |Musical Theater
Line 115: Line 115:
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
| style="text-align: center; " |Left in the Dark
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |[[Gianna Martello]]
| style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> [[Jesse Johnson]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> [[Chelsea Shott]]
|}
|}