Melania Khait: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2021 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Jump | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
|Speechless | |||
| | | | ||
|unknoiwn | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Unidentified | |||
| rowspan="3" | | |||
|Power of Dance (Long Island) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (National Harbor) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2023 | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|DanceXplosion (East Islip) | |||
| | |||
|- | |||
|DanceXplosion Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Power of Dance (Long Island) | |||
| | |||
|- | |||
|Turn it Up (Long Island) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|DanceXplosion (Hauppauge) | |||
| | |||
|- | |||
|DanceXplosion Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Legend | |||
| | |||
|- | |||
|Soar | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2025 | |||
| rowspan="7" | | |||
| rowspan="7" | | |||
|Journey | |||
| | |||
|- | |||
|ID (Long Island) | |||
| | |||
|- | |||
|DanceXplosion (Queens) | |||
| | |||
|- | |||
|DanceXplosion Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
==External | ==External Links== | ||
*[https://www.instagram.com/melania_khait/ Instagram] | *[https://www.instagram.com/melania_khait/ Instagram] | ||
*[https://www.tiktok.com/@melaniakhait TikTok (1)] | |||
*[https://www.tiktok.com/@melania_khait TikTok (2)] | |||
[[Category:Dancers]] | [[Category:Dancers]] | ||
[[Category:Girl Dancers]] | [[Category:Girl Dancers]] | ||
[[Category:Females Over 12]] | [[Category:Females Over 12]] | ||
[[Category:December Births]] | [[Category:December Births]] | ||