Taylor Ackerman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2011 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Keep Hangin' On | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |Did Not Place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Dance Masters of America | | style="text-align: center; " |Dance Masters of America | ||