Milania Capo: Difference between revisions

No edit summary
Line 180: Line 180:


===Groups===
===Groups===
====Ms. Lisa's Dance====
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;"
|-
|-
Line 202: Line 203:
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|did not place
|}
====New Level Dance Company====
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;"
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |2021