Mina Terry: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 7<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 7<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 161: | Line 161: | ||
|Ignite Dance Live (Shippensburg) | |Ignite Dance Live (Shippensburg) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|My Heart Will Go On | |||
|Lyrical | |||
|unknown | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|River Deep | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||