Mina Terry: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 238: | Line 238: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 245: | Line 245: | ||
|NYDE (Philadelphia) | |NYDE (Philadelphia) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|Eyes in the Back of My Head | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|Kennedy Mirabella<br />[[Leilah Bell]] | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||