Madison Polis: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2014 | |||
|unknown | |||
| | | | ||
|Star Systems | |||
|3rd in Mini Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2015 | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
| rowspan="2" | | |||
|Starbound | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |US Tournament of Dance | ||
| | |1st in Junior Solos | ||
|} | |} | ||