Madison Polis: Difference between revisions

No edit summary
Line 91: Line 91:
|
|
|-
|-
|NUVO
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 133: Line 133:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2021
| rowspan="8" |2021
| rowspan="7" |Ninjanes
| rowspan="8" |Ninjanes
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |[[Caitlyn Polis]]
| rowspan="8" |[[Caitlyn Polis]]
|Starbound (Tom's River)
|Starbound (Tom's River)
|4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios
|4<sup>th</sup> in Elite Teen Duets/Trios
|-
|-
|NYCDA (Manchester)
|NYCDA (Manchester)
|
|-
|National Dance Showcase
|
|
|-
|-