Olivia Rosiek: Difference between revisions

No edit summary
Line 436: Line 436:
| rowspan="6" |Voice Within
| rowspan="6" |Voice Within
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="6" |Gloria Hampton
| rowspan="6" |Mary Beth Foss
| rowspan="6" |[[Gabriella Rosiek]]
| rowspan="6" |[[Gabriella Rosiek]]
|Imagine (Woodbridge)
|Imagine (Woodbridge)
Line 504: Line 504:
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|3<sup>rd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|3<sup>rd</sup> in Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|
|For our Mom
|Lyrical
|Emily Galzerano
|Gabriella Rosiek
|Imagine (Woodbridge II)
|!st in Level 3 9-11 Duet/Trios
<nowiki>!st in Level 3 Age 11 Lyrical Duet/Trios</nowiki>
5 Star Elite
|}
|}