Olivia Rosiek: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 286: | Line 286: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="27" |2024 | ||
| rowspan="7" |Astonishing | | rowspan="7" |Astonishing | ||
| rowspan="7" |Lyrical | | rowspan="7" |Lyrical | ||
| Line 376: | Line 376: | ||
|Nexstar Nationals (Sandusky) | |Nexstar Nationals (Sandusky) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />Diamond | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />Diamond | ||
|- | |||
|A New Life | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||