Payton Ackerman: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 194: | Line 194: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=“3” style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan= | | rowspan=“3” style="text-align: center; " |Turn Me On | ||
| rowspan= | | rowspan=“3” style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| rowspan= | | rowspan=“3” style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan= | | rowspan=“3” style="text-align: center; " |[[Brandon Pent]] | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Duet/Trios | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|- | |||
| style=“text-align: center; “ |DEA Nationals (Las Vegas) | |||
| style=“text-align: center; “ |unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||