Paige Kim: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 222: | Line 222: | ||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
| | | | ||
|} | |||
====Workbench==== | |||
{| class="wikitable" | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|} | |} | ||
| Line 313: | Line 340: | ||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|} | |} | ||