Paige Kim: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Dream | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Lyrical | ||
|NYCDA (Boston) | |NYCDA (Boston) | ||
| | |||
|- | |||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 104: | Line 107: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2023 | ||
| rowspan="3" |Cherry Blossom | | rowspan="3" |Cherry Blossom | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 113: | Line 116: | ||
|Top 24 | |Top 24 | ||
|- | |- | ||
|NYCDA Nationals ( | |NYCDA Nationals (NYC) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |Alchemy | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
|KAR (Lowell) | |KAR (Lowell) | ||
| | | | ||
| Line 148: | Line 145: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Vagabond | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Hip Hop | ||
|24/7 (Boston) | |24/7 (Boston) | ||
| | | | ||