RaeLynn Sicard: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2021 | | rowspan="6" |2021 | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Ivory Black | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Open | ||
|Revolution (San Gabriel) | |Revolution (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2022 | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Liar | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Open | ||
|StarQuest (Upland) | |StarQuest (Upland) | ||
| | | | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="6" |Quiet | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" |Terrilynn Johnson | |||
|Revolution (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Applause (Irvine) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Act 1 Talent Nationals | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 144: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance<br />Background (Ontario)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/24/act/568/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance Background - All Goes Wrong]</ref> | |Ultra Dance<br />Background (Ontario)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/24/act/568/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance Background - All Goes Wrong]</ref> | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2022 | |||
| rowspan="6" |Sober | |||
| rowspan="6" |Open | |||
| rowspan="6" | | |||
|StarQuest (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|Act 1 Talent Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Applause (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||