RaeLynn Sicard: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 139: | Line 139: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Sober | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Open | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
|StarQuest (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |Act 1 Talent (San Diego) | ||
| | | | ||
| Line 149: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Applause (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Rainbow ( | |Rainbow (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 158: | Line 161: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="6" |All Goes Wrong | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Jaelynn Loya<br />Terrilynn Johnson | ||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" | | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |Act 1 Talent (San Diego) | ||
| | | | ||
| Line 174: | Line 171: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Energy (Downey) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Rainbow ( | |Rainbow (Upland) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance<br />Background (Ontario)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/24/act/568/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance Background - All Goes Wrong]</ref> | |||
| | | | ||
|} | |} | ||