Raina Wu: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |The Dance Awards | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="12" |2021 | |||
| rowspan="4" |Looking In | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Ranon) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Arrival of the Birds | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Ranon) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |You Are a Memory | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Ranon) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (San Francisco) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||