Raina Wu: Difference between revisions

No edit summary
Line 350: Line 350:
| rowspan="4" |2019
| rowspan="4" |2019
|Birdland
|Birdland
|
|Open
|Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />[[Amanda Lai]]
|Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />[[Amanda Lai]]
|Showstopper (San Mateo)
|Showstopper (San Mateo)
Line 356: Line 356:
|-
|-
|Delivery
|Delivery
|
|Contemporary
|Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />[[Amanda Lai]]
|Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />[[Amanda Lai]]
|Showstopper (San Mateo)
|Showstopper (San Mateo)
Line 362: Line 362:
|-
|-
|Soldier
|Soldier
|
|Contemporary
|Ella Liang<br />Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Ritika Mhatre<br />Lily Motahari<br />Arielle Wang<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />Gemma Krotz<br />Alice Sun<br />[[Amanda Lai]]<br />Mika Tong-Nomoto<br />Jade Yoo
|Ella Liang<br />Kaitlyn DeLeon<br />Deanna Zarkova<br />Jasmine Li<br />Ritika Mhatre<br />Lily Motahari<br />Arielle Wang<br />Viviana Chen<br />Kaitlyn Huynh<br />Gemma Krotz<br />Alice Sun<br />[[Amanda Lai]]<br />Mika Tong-Nomoto<br />Jade Yoo
|Showstopper (San Mateo)
|Showstopper (San Mateo)
Line 368: Line 368:
|-
|-
|Showgirls
|Showgirls
|
|Jazz
|Ella Liang<br />Emily Liang<br />Kaitlyn DeLeon<br />Natalie Huang<br />Samantha Tan<br />Deanna Zarkova<br />Lauren-Apelin Cervantes<br />Sabrina Chen<br />Jasmine Li<br />Ritika Mhatre<br />Lily Motahari<br />Stephanie Wong<br />Viviana Chen<br />Layla Clemente<br />Gemma Krotz<br />Ashley Abenojar<br />Mika Tong-Nomoto<br />Jade Yoo<br />[[Amanda Lai]]<br />Kaitlyn Huynh<br />Renee Ke<br />Kaitlyn Vilayphanh
|Ella Liang<br />Emily Liang<br />Kaitlyn DeLeon<br />Natalie Huang<br />Samantha Tan<br />Deanna Zarkova<br />Lauren-Apelin Cervantes<br />Sabrina Chen<br />Jasmine Li<br />Ritika Mhatre<br />Lily Motahari<br />Stephanie Wong<br />Viviana Chen<br />Layla Clemente<br />Gemma Krotz<br />Ashley Abenojar<br />Mika Tong-Nomoto<br />Jade Yoo<br />[[Amanda Lai]]<br />Kaitlyn Huynh<br />Renee Ke<br />Kaitlyn Vilayphanh
|Showstopper (San Mateo)
|Showstopper (San Mateo)
Line 401: Line 401:
|Lyrical Jazz
|Lyrical Jazz
|Abigail Baron<br />Alice Sun<br />Allison Li<br />[[Amanda Lai]]<br />Anna Marzan<br />Annika Hambali<br />Arielle Wang<br />Celine Nguyen<br />Claire Xiao<br />Deanna Zarkova<br />Ella Liang<br />Jasmine Li<br />Kaitlyn Huynh<br />Kaleigh Foronda<br />Kalina Yanez<br />Kayla Phan<br />Layla Clemente<br />Mia Chan<br />Michelle Wang<br />Mika Tong-Nomoto<br />Nerissa Huang<br />Rahnelle Agutos<br />Ritika Mhatre<br />Viviana Chen
|Abigail Baron<br />Alice Sun<br />Allison Li<br />[[Amanda Lai]]<br />Anna Marzan<br />Annika Hambali<br />Arielle Wang<br />Celine Nguyen<br />Claire Xiao<br />Deanna Zarkova<br />Ella Liang<br />Jasmine Li<br />Kaitlyn Huynh<br />Kaleigh Foronda<br />Kalina Yanez<br />Kayla Phan<br />Layla Clemente<br />Mia Chan<br />Michelle Wang<br />Mika Tong-Nomoto<br />Nerissa Huang<br />Rahnelle Agutos<br />Ritika Mhatre<br />Viviana Chen
|Showstopper (San Francisco)
|
|-
| rowspan="5" |2023
|
|
|
|Showstopper (San Francisco)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Francisco)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Francisco)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Francisco)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Francisco)
|Showstopper (San Francisco)
|
|