Sloane Hall: Difference between revisions

No edit summary
Line 90: Line 90:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="5" |2021
|Mr. Piano Man
|Tap
|Edyn Baker<br />Charlotte Brayman<br />Brooklyn Bridges<br />Finlay Clarke<br />Greta Hancock<br />AnnaCameron McGlohorn<br />Sadie Moran<br />Brooklyn Morgan<br />Dorothy Jane Roberts<br />Ava Wilkins
|LOC (Charlotte)
|
|-
|Rainbow Brite
|Rainbow Brite
|Jazz
|Jazz