Sloane Hall: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
| rowspan="5" |2022 | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan="5" |Evil Like Me | | rowspan="5" |Evil Like Me | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Musical Theatre | ||
| rowspan="5" |Tawney Giles | | rowspan="5" |Tawney Giles | ||
|Legacy (Columbia) | |Legacy (Columbia) | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
|9<sup>th</sup> in PeeWee Solos | |9<sup>th</sup> in PeeWee Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2023 | ||
| rowspan="4" |Born to be Wild | | rowspan="4" |Born to be Wild | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Legs | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Tawney Giles | ||
|Adrenaline | |Adrenaline | ||
| | |||
|- | |||
|Revel | |||
| | | | ||
|- | |- | ||