Sloane Hall: Difference between revisions
| Line 107: | Line 107: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Bitter Earth | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Leah Evans | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini BreakOut Artist Winner | |4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini BreakOut Artist Winner | ||
| Line 134: | Line 131: | ||
|NYCDA (Greenville) | |NYCDA (Greenville) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|} | |} | ||
| Line 148: | Line 139: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |City | ! style="background:#f2c8e0;" |City | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2024 | ||
| | | rowspan="1" |Cupid | ||
| | | rowspan="1" |Ballet | ||
| | | rowspan="1" |Erin Gardner | ||
| | | rowspan="2" |Winston-Salem | ||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Bitter Earth | |||
|Contemporary | |||
|Leah Evans | |||
| | | | ||
|} | |} | ||