Sloane Hall: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 107: Line 107:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |Bitter Earth
| rowspan="10" |Bitter Earth
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="9" |Leah Evans
| rowspan="10" |Leah Evans
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|-
|-
| rowspan="11" |2024
| rowspan="12" |2024
|Radix (Concord)
|Radix (Concord)
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini Protege
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini Protege
Line 137: Line 137:
|Starpower (Spartanburg)
|Starpower (Spartanburg)
|4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />Power Pak Invite
|4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />Power Pak Invite
|-
|24/7 (Myrtle Beach)
|
|-
|-
| rowspan="2"  |Watch Me Now
| rowspan="2"  |Watch Me Now