Sophia Hasson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|10<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />5<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars | |10<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />5<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023 | ||
| rowspan="3" |Bomb | | rowspan="3" |Bomb | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Who You Are | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
|Hollywood Connection (Detroit) | |Hollywood Connection (Detroit) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Heat | |Heat | ||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (LA) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 131: | Line 134: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2025 | ||
| | |Hillside Boys | ||
| | | | ||
|Hollywood Connection (Burbank) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |Maybe | |||
| rowspan="11" |Contemporary | |||
|Hollywood Connection (Burbank) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Heat (Burbank) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Tremaine | |||
| | | | ||
|- | |||
|NYCDA (LA) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Revel | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Anchorage) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||