Sophia Schiano: Difference between revisions
| Line 191: | Line 191: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Broken Harmony | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Cory Barnette<br />& Troy Herring | ||
| | |Phoenix | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |||
|Las Vegas | |||
|Top 12 | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Swanhilda Coppelia | ||
| | | rowspan="2" |Classical | ||
| rowspan="2" |A. St. Leon | |||
|Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |- | ||
| | |Las Vegas | ||
|Top 24 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Kitri Act III Don Quixote | ||
| | | rowspan="2" |Classical | ||
| rowspan="2" |Marcus Petipa | |||
|Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |- | ||
| | |Las Vegas | ||
| | |Top 24 | ||
|} | |} | ||
| Line 252: | Line 255: | ||
| rowspan="2" |Carlin Ciocchetti<br />& Lily Douglas | | rowspan="2" |Carlin Ciocchetti<br />& Lily Douglas | ||
|YAGP (Phoenix) | |YAGP (Phoenix) | ||
| | |2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|YAGP (Las Vegas) | |YAGP (Las Vegas) | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|} | |} | ||