Tatum Fisk: Difference between revisions

Line 51: Line 51:
|-
|-
| rowspan="14" |2023
| rowspan="14" |2023
| rowspan="14" |
| rowspan="14" |Good Girl
| rowspan="14" |
| rowspan="14" |Musical Theatre
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1610/act/12/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Good Girl]</ref>
|KAR (Upland)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1610/act/12/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Good Girl]</ref>
|
|
Line 95: Line 95:
|
|
|-
|-
| rowspan="11" |2024
| rowspan="10" |2024
| rowspan="11" |New York
| rowspan="10" |New York
| rowspan="11" |
| rowspan="10" |Musical Theatre
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/86/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - New York]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/86/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - New York]</ref>
|
|-
|Rainbow (Redondo Beach)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/720/act/317/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Fashionista]</ref>
|
|
|-
|-