Tenley Anthony: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Skyscraper | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2020 | |||
|Halo | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Lipgloss | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 40: | Line 117: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | |||
|Legs | |||
|Jazz | |||
| | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 66: | Line 150: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Unravel | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 82: | Line 173: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021-2 | |||
|On My Own | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hollywood Vibe (Layton) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 101: | Line 199: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Malpensa | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Silver Screen | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 128: | Line 268: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="2" |2022 | ||
| | | rowspan="2" |Faun | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Darby Rhodes | ||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 146: | Line 289: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2021-1 | ||
| | | rowspan="3" |What the World Needs | ||
| | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan="3" |Marissa Chura<br />Finley Crisostomo | |||
|Rainbow (Mesa) 2021 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) 2022 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||