Hadley Snell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Faith | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | |5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | ||
| Line 164: | Line 164: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Breakout Artist | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Breakout Artist | ||
|- | |||
|Hall Of Fame (Charlotte) | |||
| | |||
|} | |} | ||