Hadley Snell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 152: Line 152:
|
|
|-
|-
| rowspan="3"|2024
| rowspan="4"|2024
| rowspan="3"|Faith
| rowspan="4"|Faith
| rowspan="3"|Tap
| rowspan="4"|Tap
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom
Line 164: Line 164:
|NUVO (Atlanta)
|NUVO (Atlanta)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Breakout Artist
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Breakout Artist
|-
|Hall Of Fame (Charlotte)
|
|}
|}