Hadley Snell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Faith | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Nick Young | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | |5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Ballroom | ||
| Line 173: | Line 173: | ||
|Starpower (Spartanburg) | |Starpower (Spartanburg) | ||
|3<sup>rd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Power Pak Invite | |3<sup>rd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Power Pak Invite | ||
|- | |||
|24/7 (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|} | |} | ||