Ambrielle Besler: Difference between revisions
Spacetrain31 (talk | contribs) No edit summary |
Spacetrain31 (talk | contribs) |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="4"|2025 | ||
|Pokerface | | rowspan="4"|Pokerface | ||
|Open | | rowspan="4"|Open | ||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|[[BriElle Geisler|BriElle Geisler]]<br/>[[Kinsley Goedken|Kinsley Goedken]]<br/>[[Faith Schauer|Faith Schauer]]<br/>[[Faith Sullivan|Faith Sullivan]] | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |ID Dance Competition | ||
| | |||
|- | |||
|Primetime Dance (WI) | |||
| | |||
|- | |||
|Nexstar | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4"|2025 | |||
| rowspan="4"|Who I Am | |||
| rowspan="4"|Lyrical | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Annabelle Elliott<br/>Cambree Foesch<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Arrabelle Nicol<br/>Faith Schauer<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | |||
|- | |||
|ID Dance Competition | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Primetime Dance (WI) | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Nexstar | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="4"|2025 | ||
|Alone | | rowspan="4"|Alone | ||
|Contemporary | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Ava Bechen<br/>Bella Donner<br/>Kiley Elliott<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Kaylee Hollenback<br/>Kendall Jacobi<br/>Sammie Mai<br/>Alaina Mead<br/>Cameron Merrick<br/>Emersyn Moran<br/>Chloe Onderick<br/>Mary Priest<br/>Lauryn Reeves<br/>Faith Schauer<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |ID Dance Competition | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Primetime Dance (WI) | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Nexstar | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="4"|2025 | ||
| | | rowspan="4"|When Doves Cry | ||
| | | rowspan="4"|Lyrical | ||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Alyse Besler<br/>Annabelle Elliott<br/>Kiley Elliott<br/>Cambree Foesch<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Anaya Isaac<br/>Sammie Mai<br/>Arrabelle Nicol<br/>Lauryn Reeves<br/>Faith Schauer<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |ID Dance Competition | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Primetime Dance (WI) | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Nexstar | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="4"|2025 | ||
| | | rowspan="4"|Make Me Feel | ||
|Jazz | | rowspan="4"|Jazz | ||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Ava Bechen<br/>Aubrey Bertsch<br/>Briella Capesius<br/>Bella Donner<br/>Braelynn Duggan<br/>Annabelle Elliott<br/>Kiley Elliott<br/>Cambree Foesch<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Kaylee Hollenback<br/>Anaya Isaac<br/>Kendall Jacobi<br/>Sammie Mai<br/>Alaina Mead<br/>Cameron Merrick<br/>Emersyn Moran<br/>Arrabelle Nicol<br/>Chloe Onderick<br/>Mary Priest<br/>Lauryn Reeves<br/>Faith Schauer<br/>Claire Splinter<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | | | ||
|Dawson Anglese<br/>Ava Bechen<br/>Aubrey Bertsch<br/>Brooklyn Broshous<br/>Briella Capesius<br/>Milaya Close<br/>Lauren Cyze<br/>Brooklyn Decker<br/>Teaghan Decker<br/>Bella Donner<br/>Braelynn Duggan<br/>Annabelle Elliott<br/>Kiley Elliott<br/>Cambree Foesch<br/>Brittany Foht<br/>Ella Ford<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Sara Gonzalez Olivera<br/>Brianna Heinze<br/>Kaylee Hollenback<br/>Anaya Isaac<br/>Kendall Jacobi<br/>Willow Kirby<br/>Lucie Kirk<br/>Anna Lammer<br/>Sammie Mai<br/>Tori Mauer<br/>Annamae Mctague<br/>Alaina Mead<br/>Alexandria Merrick<br/>Cameron Merrick<br/>Riya Meyer<br/>Charlie Miller<br/>Emersyn Moran<br/>Arrabelle Nicol<br/>Alyssa Noller<br/>Evelyn Noller<br/>Chloe Onderick<br/>Mary Priest<br/>Maia Ramos<br/>Amelia Rannals<br/>Chyles Rea<br/>Ireland Rea<br/>Lauryn Reeves<br/>Aiyanna Sainci<br/>Faith Schauer<br/>Isabelle Schauer<br/>Scarlett Schroeder<br/>Lakelon Schueler<br/>Emma Sorensen<br/>Claire Splinter<br/>Faith Sullivan | |- | ||
| | |ID Dance Competition | ||
| | |||
|- | |||
|Primetime Dance (WI) | |||
| | |||
|- | |||
|Nexstar | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4"|2025 | |||
| rowspan="4"|Tate | |||
| rowspan="4"|Hip Hop | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Ava Bechen<br/>Aubrey Bertsch<br/>Briella Capesius<br/>Bella Donner<br/>Braelynn Duggan<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Kaylee Hollenback<br/>Anaya Isaac<br/>Kendall Jacobi<br/>Sammie Mai<br/>Alaina Mead<br/>Cameron Merrick<br/>Emersyn Moran<br/>Evelyn Noller<br/>Chloe Onderick<br/>Mary Priest<br/>Faith Schauer<br/>Claire Splinter<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | |||
|- | |||
|ID Dance Competition | |||
| | |||
|- | |||
|Primetime Dance (WI) | |||
| | |||
|- | |||
|Nexstar | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4"|2025 | |||
| rowspan="4"|MJ | |||
| rowspan="4"|Jazz | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"|Dawson Anglese<br/>Ava Bechen<br/>Aubrey Bertsch<br/>Brooklyn Broshous<br/>Briella Capesius<br/>Milaya Close<br/>Lauren Cyze<br/>Brooklyn Decker<br/>Teaghan Decker<br/>Bella Donner<br/>Braelynn Duggan<br/>Annabelle Elliott<br/>Kiley Elliott<br/>Cambree Foesch<br/>Brittany Foht<br/>Ella Ford<br/>Brielle Geisler<br/>Kinsley Goedken<br/>Sara Gonzalez Olivera<br/>Brianna Heinze<br/>Kaylee Hollenback<br/>Anaya Isaac<br/>Kendall Jacobi<br/>Willow Kirby<br/>Lucie Kirk<br/>Anna Lammer<br/>Sammie Mai<br/>Tori Mauer<br/>Annamae Mctague<br/>Alaina Mead<br/>Alexandria Merrick<br/>Cameron Merrick<br/>Riya Meyer<br/>Charlie Miller<br/>Emersyn Moran<br/>Arrabelle Nicol<br/>Alyssa Noller<br/>Evelyn Noller<br/>Chloe Onderick<br/>Mary Priest<br/>Maia Ramos<br/>Amelia Rannals<br/>Chyles Rea<br/>Ireland Rea<br/>Lauryn Reeves<br/>Aiyanna Sainci<br/>Faith Schauer<br/>Isabelle Schauer<br/>Scarlett Schroeder<br/>Lakelon Schueler<br/>Emma Sorensen<br/>Claire Splinter<br/>Faith Sullivan | |||
|Primetime Dance (IA) | |||
| | |||
|- | |||
|ID Dance Competition | |||
| | |||
|- | |||
|Primetime Dance (WI) | |||
| | |||
|- | |||
|Nexstar | |||
| | | | ||
|} | |} | ||