Mackenzie Clemens: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2019 | ||
| | |I Can't do it Alone | ||
| | |Musical Theater | ||
| | |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]] | ||
| | |unknown | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 1,156: | Line 1,156: | ||
|unknown | |unknown | ||
|[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Mackenzie Groty<br />[[Kayla Seitel]]<br />Brooke Stewart<br />Angelique Villasenor | |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Mackenzie Groty<br />[[Kayla Seitel]]<br />Brooke Stewart<br />Angelique Villasenor | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="15" |2019 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||