Stella Fisk: Difference between revisions

Line 62: Line 62:
|
|
|-
|-
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|Hollywood Vibe Nationals
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
(Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 133: Line 131:
|
|
|-
|-
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|Hollywood Vibe Nationals
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
(Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 158: Line 154:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="9" |2023
| rowspan="2" |2023
| rowspan="9" |
| rowspan="2" |Proud Mary
| rowspan="9" |
| rowspan="2" |
| rowspan="9" |
| rowspan="2" |Delany Blum<br />Kennedy Vanamersfort
|KAR (Upland)
|
|-
|Rainbow (Escondido)
|
|-
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|
|-
|Spotlight
|
|
|-
|-
|Countdown
|Countdown
|
|-
|Hollywood Vibe
(Garden Grove)
|
|-
|Hollywood Vibe Nationals
(Anaheim)
|
|-
|Velocity
|
|-
|Velocity Nationals
|
|
|}
|}
Line 206: Line 179:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Paige Davis<br />Gemma Desola<br />Christiana Fairfield<br />Lucy Pucillo<br />Arden Valenty
| rowspan="2" |Paige Davis<br />Gemma Desola<br />Christiana Fairfield<br />Lucy Pucillo<br />Arden Valenty
|
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Go the Distance
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Sofía Cuevas<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kassidy Luong<br />Addison Sebelius<br />Kennedy Vanamersfort
| rowspan="2" |Sofía Cuevas<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kassidy Luong<br />Addison Sebelius<br />Kennedy Vanamersfort
|
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Looking Good &<br />Feeling Georgeous
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Kenzie Arredondo<br />Delany Blum<br />Sofía Cuevas<br />Paige Davis<br />Christiana Fairfield<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kennady Peterson<br />Amelia Tapia<br />Arden Valenty<br />Sloan Wright
| rowspan="2" |Kenzie Arredondo<br />Delany Blum<br />Sofía Cuevas<br />Paige Davis<br />Christiana Fairfield<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kennady Peterson<br />Amelia Tapia<br />Arden Valenty<br />Sloan Wright
|
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Born to Be Wild
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Kenzie Arredondo<br />Delany Blum<br />Sofía Cuevas<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kassidy Luong<br />Kennady Peterson<br />Addison Sebelius<br />Amelia Tapia<br />Kennedy Vanamersfort<br />Sloan Wright
| rowspan="2" |Kenzie Arredondo<br />Delany Blum<br />Sofía Cuevas<br />Emi Hoang<br />James Iwamoto<br />Scarlett Lavach<br />Kassidy Luong<br />Kennady Peterson<br />Addison Sebelius<br />Amelia Tapia<br />Kennedy Vanamersfort<br />Sloan Wright
|
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|
|
|}
|}