Stella Fisk: Difference between revisions

No edit summary
Line 27: Line 27:
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Imagine
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Lyrical
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|
Line 44: Line 44:
|
|
|-
|-
| rowspan="11" |2023
| rowspan="12" |2023
| rowspan="11" |
| rowspan="12" |Business of Love
| rowspan="11" |
| rowspan="12" |Jazz
|KAR (Upland)
|KAR (Upland)
|
|
Line 66: Line 66:
|-
|-
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|Hollywood Vibe Nationals<br />(Anaheim)
|
|-
|Jump
|
|
|-
|-
Line 80: Line 83:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="5" |2024
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |Fashionista
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |Open
|KAR (Redondo Beach 1)
|KAR (Redondo Beach 1)
|
|
Line 96: Line 99:
|-
|-
|Revolution
|Revolution
|
|-
|
|
|
|}
|}
Line 112: Line 112:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="9" |2023
| rowspan="9" |2022
| rowspan="9" |Borrowed Angels
| rowspan="9" |Borrowed Angels
| rowspan="9" |Lyrical
| rowspan="9" |Lyrical
| rowspan="9" |Emi Hoang
| rowspan="14" |Emi Hoang
|KAR (Upland)
|KAR (Upland)
|
|
Line 141: Line 141:
|-
|-
|Velocity Nationals
|Velocity Nationals
|
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="5" |Tightrope/Creep
| rowspan="5" |Open
|KAR (Redondo Beach 1)
|
|-
|KAR (Redondo Beach 2)
|
|-
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|-
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-
|Revolution
|
|
|}
|}
Line 176: Line 194:
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="8" |2022
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Sugar Pie Honey Bunch
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Paige Davis<br />Gemma Desola<br />Christiana Fairfield<br />Lucy Pucillo<br />Arden Valenty
| rowspan="2" |Paige Davis<br />Gemma Desola<br />Christiana Fairfield<br />Lucy Pucillo<br />Arden Valenty
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove)