Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | |2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Junior Miss DreamMaker<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Renaissance Nation | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|Imagine (Manahawkin) | |||
|unknown | |||
|} | |} | ||