Leilah Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 222: | Line 222: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2025 | ||
|Little Sister | |Little Sister | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 234: | Line 234: | ||
|In10sity (Woodbridge) | |In10sity (Woodbridge) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite Junior Solos<br />In10se Platinum | |2<sup>nd</sup> in Elite Junior Solos<br />In10se Platinum | ||
|- | |||
|Leilah McSheilah | |||
|Jazz | |||
|Gloria Hampton | |||
|ADC (DM Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||