Leilani Lawlor: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2019 | |||
|unknown | |||
|Lyrical | |||
|Spotlight (LA) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Genie in a Bottle | |||
| rowspan="2" |Jazz/Open | |||
|Spotlight (LA) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2020 | |||
| rowspan="4" |Black Cat | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
|Showbiz (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Virtual | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Live (Burbank) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2021 | |||
|Babylon | |||
|Jazz | |||
|Rainbow (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Remedy | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
|Act 1 Talent (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Land of Confusion | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|Act 1 Talent (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2022 | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (LA) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (LA) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Los Angeles) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 30: | Line 154: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="3" |Do You Feel Real | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" |Sofia Wierzchucki | |||
|Showbiz (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |The Love You Left Behind | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Alex Almeida | |||
|Showbiz (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Costa Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |Forgive Myself | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Alex Almeida | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (LA) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
| rowspan="2" |12-45 | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Alex Almeida | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 47: | Line 212: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
|Via Dolorosa | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Dear Future Husband | |||
|Musical Theatre | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2020 | |||
|Home | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Boots | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|One Enchanted Evening | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="16" |2022 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="10" |2023 | | rowspan="10" |2023 | ||
| Line 104: | Line 374: | ||
*[https://www.instagram.com/leilani_jade_dance/ Instagram] | *[https://www.instagram.com/leilani_jade_dance/ Instagram] | ||
*[https://www.youtube.com/@leilanijade YouTube] | *[https://www.youtube.com/@leilanijade YouTube] | ||
*[https://www.youtube.com/@Leilanijadedance YouTube (2)] | |||
[[Category:Dancers]] | [[Category:Dancers]] | ||
[[Category:Girl Dancers]] | [[Category:Girl Dancers]] | ||