Leilani Lawlor: Difference between revisions

No edit summary
Line 200: Line 200:
|-
|-
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|
|}
===Groups===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;"
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}
Line 216: Line 234:
|Via Dolorosa
|Via Dolorosa
|Lyrical
|Lyrical
|
|Alex Almeida<br />Ciaran Shaw<br />Cosette Miller<br />Valentina Torres
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 222: Line 240:
|Dear Future Husband
|Dear Future Husband
|Musical Theatre
|Musical Theatre
|
|Ciaran Shaw<br />Cosette Miller<br />Callie Del Valle<br />Alex Almeida<br />Ella Cordero<br />Illiana Picon<br />Valentina Torres<br />Kaitlyn Oumedian
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 229: Line 247:
|Home
|Home
|
|
|
|Eva Wright<br />Jiselle Saavedra<br />Sofia Wierzchucki<br />Marissa Nava<br />MacKenzie Wallace<br />Valentina Torres
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 235: Line 253:
|Boots
|Boots
|
|
|
|Eva Wright<br />Jiselle Saavedra<br />Sofia Wierzchucki<br />Vida Torres<br />MacKenzie Wallace<br />Ella Cordero<br />Illiana Picon<br />Valentina Torres<br />Kaitlyn Oumedian<br />Becca Taylor<br />Alani Hernandez<br />Marissa Nava
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 241: Line 259:
|One Enchanted Evening
|One Enchanted Evening
|
|
|
|Madeleine Martin<br />Savannah Cernas<br />Ciaran Shaw<br />Cosette Miller<br />Alex Almeida<br />Ella Cordero<br />Illiana Picon<br />Valentina Torres<br />Kaitlyn Oumedian<br />Audrina Davis<br />Ariana Gomez<br />Becca Taylor<br />Alani Hernandez<br />Melina Nava<br />Leah Rios<br />Preston Oumedian<br />Lilly Douglas<br />Eva Wright<br />Maylene Meister<br />Jiselle Saavedra<br />Sofia Wierzchucki<br />Marissa Nava<br />Vida Torres<br />Ashlee Beltran<br />MacKenzie Wallace<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
Line 248: Line 266:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 257: Line 275:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 266: Line 284:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Love Acierto<br />Brielle Cruz<br />Jill Kolbow<br />Lanor Lechiara<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 275: Line 293:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Delilah Aparicio<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 284: Line 302:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 293: Line 311:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Alani Hernandez<br />Kynzli Reece<br />Jiselle Saavedra<br />Becca Taylor<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 302: Line 320:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace<br />Mackenzie Wallace<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 311: Line 329:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Ella Cordero<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|