Leilani Lawlor: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 69: Line 69:
|-
|-
| rowspan="10" |2022
| rowspan="10" |2022
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Faceshopping
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Open
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|
Line 86: Line 86:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |My Favorite Mistake
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Contemporary
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|
Line 103: Line 103:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="9" |2023
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |2 by 2
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Jazz
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|
Line 115: Line 115:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Stay Here
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Contemporary
|KAR (Riverside)
|
|-
|Showstopper (Anaheim II)
|
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
| rowspan="3" |Breathe
| rowspan="3" |Open
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|
Line 177: Line 188:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |Forgive Myself
| rowspan="4" |Forgive Myself
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Alex Almeida
| rowspan="4" |Alex Almeida
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|KAR (Riverside)
|
|
|-
|-
Line 190: Line 204:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |12-45
| rowspan="3" |12-45
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Alex Almeida
| rowspan="3" |Alex Almeida
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|KAR (Riverside)
|
|
|-
|-
Line 268: Line 285:
|-
|-
| rowspan="16" |2022
| rowspan="16" |2022
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Prison of Decision
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Sofia Wierzchucki
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 277: Line 294:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Bad Dreams
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 286: Line 303:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Live Fully Now
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Love Acierto<br />Brielle Cruz<br />Jill Kolbow<br />Lanor Lechiara<br />Sofia Wierzchucki
| rowspan="2" |Love Acierto<br />Brielle Cruz<br />Jill Kolbow<br />Lanor Lechiara<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 295: Line 312:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Fashion Model Art
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Delilah Aparicio<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace
| rowspan="2" |Delilah Aparicio<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 304: Line 321:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Get Right
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Adiyah Ayres<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 313: Line 330:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Work Song
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Alani Hernandez<br />Kynzli Reece<br />Jiselle Saavedra<br />Becca Taylor<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Adiyah Ayres<br />Alani Hernandez<br />Kynzli Reece<br />Jiselle Saavedra<br />Becca Taylor<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 322: Line 339:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Broken
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace<br />Mackenzie Wallace<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Jordan Wallace<br />Mackenzie Wallace<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 331: Line 348:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Immaterial
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Ella Cordero<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Ella Cordero<br />Evianna Granado<br />Alani Hernandez<br />Jill Kolbow<br />Marissa Nava<br />Ana Roman<br />Ellen Valiente<br />Mackenzie Wallace<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 341: Line 358:
|-
|-
| rowspan="18" |2023
| rowspan="18" |2023
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Soleil Soleil
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Love Acierto<br />Brielle Cruz<br />Gelli Ignacio<br />Jordan Wallace
| rowspan="2" |Love Acierto<br />Brielle Cruz<br />Gelli Ignacio<br />Jordan Wallace
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 350: Line 367:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Ctrl+Alt+Del
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Skylar Harman<br />Alexis Lee<br />Kynzli Reece<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Skylar Harman<br />Alexis Lee<br />Kynzli Reece<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 359: Line 376:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Heart Cry
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Skylar Harman<br />Alexis Lee<br />Ellen Valiente<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Skylar Harman<br />Alexis Lee<br />Ellen Valiente<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
Line 368: Line 385:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Grand Piano
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Ella Cordero<br />Jeanne Garcia<br />Alani Hernandez<br />Alexis Lee<br />Marissa Nava<br />Kynzli Reece<br />Ellen Valiente<br />Mackenzie Wallace<br />Eva Wright
| rowspan="2" |Alex Almeida<br />Delilah Aparicio<br />Adiyah Ayres<br />Ella Cordero<br />Jeanne Garcia<br />Alani Hernandez<br />Alexis Lee<br />Marissa Nava<br />Kynzli Reece<br />Ellen Valiente<br />Mackenzie Wallace<br />Eva Wright
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)