Morgan Wendt: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Gravity | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Chelsea Godfrey | ||
|Imagine (Sparta) | |Imagine (Sparta) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Nexstar (Sewell) | |Nexstar (Sewell) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR (Trenton) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 96: | Line 99: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |When the Party's Over | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Chelsea Godfrey | ||
|Imagine (Sparta) | |Imagine (Sparta) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Nexstar (Sewell) | |Nexstar (Sewell) | ||
| | |||
|- | |||
|KAR (Trenton) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||