Morgan Wendt: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 77: Line 77:
|
|
|-
|-
| rowspan="11" |2022
| rowspan="13" |2022
| rowspan="5" |Gravity
| rowspan="6" |Gravity
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Chelsea Godfrey
| rowspan="6" |Chelsea Godfrey
|Imagine (Sparta)
|Imagine (Sparta)
|
|
|-
|-
|Nexstar (Sewell)
|Nexstar (Sewell)
|
|-
|KAR (Trenton)
|
|
|-
|-
Line 96: Line 99:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |When the Party's Over
| rowspan="7" |When the Party's Over
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Chelsea Godfrey
| rowspan="7" |Chelsea Godfrey
|Imagine (Sparta)
|Imagine (Sparta)
|
|
|-
|-
|Nexstar (Sewell)
|Nexstar (Sewell)
|
|-
|KAR (Trenton)
|
|
|-
|-