Sailor Paige: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Born to Entertain | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Melissa Aguiar | ||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (Fresno)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/553/act/176/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Born to Entertain]</ref> | |Spotlight (Fresno)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/553/act/176/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Born to Entertain]</ref> | ||
| | | | ||