Isabella Febbraro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 182: | Line 182: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Delovely | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]]<br />Julia Paslawski | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Columbus) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 15-19 Advance Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Beautiful World | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Beautiful World | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 192: | Line 206: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 15-19 Advanced Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 15-19 Advanced Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |When You Grow Up | | rowspan="2" style="text-align: center; " |When You Grow Up | ||