Isabella Febbraro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " | | style="text-align: center; " |Leila Cenk | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in 8 & Under Power Duet/Trios | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in 8 & Under Power Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |Auld Lang Syne | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Auld Lang Syne | ||
| style="text-align: center; " |Open | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Open | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | ||
| style="text-align: center; " |StarSystems (Boardman) | | style="text-align: center; " |StarSystems (Boardman) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios<br />Crystal Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015-6 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015-6 | ||
| Line 121: | Line 124: | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |ASH Nationals | | style="text-align: center; " |ASH Nationals | ||
| Line 132: | Line 135: | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Kailtyn Allen | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Kailtyn Allen | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Ocean City) | | style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Ocean City) | ||
| Line 142: | Line 145: | ||
| style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | | style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|} | |} | ||