Isabella Febbraro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 146: | Line 146: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Lessons | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Alaina Johnston]] | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Because | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Kailtyn Allen | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | |||
|} | |} | ||