Isabella Febbraro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Editing a gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 189: | Line 189: | ||
| style="text-align:center;"|StarQuest (Youngstown) | | style="text-align:center;"|StarQuest (Youngstown) | ||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | | style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2016-7 | |||
| style="text-align:center;"|The Past is Gone | |||
| style="text-align:center;"|unknown | |||
| style="text-align:center;"|Katie Watts | |||
| style="text-align:center;"|KAR (Pittsburgh) | |||
| style="text-align:center;"|did not place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" style="text-align:center;"|2017 | | rowspan="6" style="text-align:center;"|2017 | ||