Olivia Rosiek: Difference between revisions

Line 286: Line 286:
|N/A
|N/A
|-
|-
| rowspan="24" |2024
| rowspan="25" |2024
| rowspan="7" |Astonishing
| rowspan="7" |Astonishing
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="7" |Lyrical
Line 365: Line 365:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|-
|-
|A New Life
| rowspan="2" |A New Life
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|Baylee Hamblin
| rowspan="2" |Baylee Hamblin
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|REVEL (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2024-5
| rowspan="4" |2024-5