Matinly Conrad: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
 
Line 130: Line 130:
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Solos
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Solos
|-
|-
| rowspan="8" |2025
| rowspan="9" |2025  
| rowspan="2" |Kokomo
| rowspan="2" |Kokomo
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 152: Line 152:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Around the World
| rowspan="4" |Around the World
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="4" |Tap
| rowspan="3" |Joy Decowski
| rowspan="4" |Joy Decowski
|TDA (Las Vegas)
|TDA (Las Vegas)
|
|
Line 160: Line 160:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-
|NYCDA (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)